Haber

CHP’nin Kartal’da seçim kampanyası başladı

CHP Parti Meclisi tarafından yeniden aday gösterilen Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, CHP Kartal İlçe Merkezi’ndeki toplantıda partililerle bir araya geldi.

Yüksel, “Bugün Bismillah diyoruz ve 5 yılda Kartal’a kazandırdığımız onlarca hizmete yenilerini eklemek için hep birlikte kol kola yola çıkıyoruz.”

‘BUGÜN KARTAL İÇİN MÜCADELE GÜNÜ’

ANKA’nın haberine göre, eşi Sibel Doğan Yüksel ile birlikte CHP Kartal İlçe Başkanlığı’na gelen Lider Gökhan Yüksel, büyük ilgiyle karşılandı.

Ziyarette ilk konuşmayı CHP Kartal İlçe Başkanı Mert Polat yaptı. Polat, “Genç cumhurbaşkanımıza her zaman destek vereceğiz ve tüm adaylarımızla birlik ve bütünlük içinde mücadele etmeye devam edeceğiz. “31 Mart seçim günü geldiğinde ve Kartal’da yeniden zafere ulaştığımızda, bu günü gülümseyerek anacağız ve başkanımızla birlikte Kartal’a büyük yenilikler getirmeye devam edeceğiz” dedi.

2019 adaylık açıklamasında aynı heyecanı bir kez daha yaşadığını belirten Gökhan Yüksel, sözlerini şöyle sürdürdü: “İçinde büyüdüğüm bu büyük ailenin Belediye Başkanı olarak karşısına çıkmak, belediye başkanı olmak benim için büyük bir gurur. Sizlerin büyük desteğiyle Belediye Başkanı Adayı. Bugün Bismillah diyoruz ve 5 yılda Kartal’a kazandırdığımız onlarca hizmete yenilerini eklemek için hep birlikte kol kola yola çıkıyoruz. Bugün çabalarımızın devamı için çabalarımızı sürdürme günüdür. Kartal’da yerel yönetimlerimizin birlik ve beraberlik içinde olduğu alanları kutlama günüdür. Kırgınlıklarımız olabilir, eksikliklerimiz olabilir. Zor günler geçirdik. Bu zor günlerde odak noktamız komşularımızla bir arada olmaktı. Kartal, “Artık gelecek için mücadele ediyoruz.”

(HABER MERKEZİ)

ilgazhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu